Profil společnosti

Naše společnost VSP Auto Praha Servis, a.s. je autorizovaným opravcem nákladních a dodávkových vozidel značky Mercedes-Benz.

Usilujeme o bezchybný chod servisu, vždy s ohledem na potřeby uživatelů vozidel Mercedes-Benz.

Pracovní doba servisu nákladních automobilů je:

Po-Pá: 6.00 – 22.00
So: 7.00 – 15.00

 

Běžné opravy jsou realizovány na základě objednávky. Nutné opravy jsou řešeny bezodkladněs přihlédnutím k okamžitému stavu v servisu.

Nastane-li případ, kdy je zapotřebí bezodkladný servis kdekoli v Evropě, obraťte se jednodušena naši asistenční službu Service24h. Okamžitě se postaráme o Vaše vozidlo i o Vaši mobilitu.
Pro naše zákazníky zajišťujeme 24 hodinovou službu na čísle: +420 724 232 329

 

A jaké provozní náklady lze od vozidel Mercedes-Benz očekávat? Skutečně velmi nízké.

Například standardní cena pravidelné servisní prohlídky Mercedes-Benz Actros v servisu VSP Auto Praha servis a.s je necelých 20.000 Kč + DPH – a to je servis přibližně jednou do roka, kdy si Flexibilní servisní systém vozidla tento systém vyžádá.

U vozidel Mercedes-Benz Atego do 15 t jetato částka asi 18.000 Kč + DPH. Jednou za rok.

Také servisní zabezpečení vozidla lze řešit nestandardně – servisní smlouvou. Ta zajistí pravidelnou péči o vozidlo v kterémkoli servisu Mercedes-Benz. Za paušální platbu (v řádu desetihaléřů až korun, podle typu vozidla a provozních podmínek) je zajištěna předepsaná údržba,opravy závad vozidla (nikoli však havárií) a případná výměna agregátů.

Uživatele zajímá také zajištění dodávky náhradních dílů

Sortiment dílů pro servis předepsaný servisní knížkou a tzv crash-dílů máme ihned k dispozici. Dodávka dílů je 2x denně uskutečňována ze skladu v SRN – při objednání (tj. znalosti potřeby dílu) do 13 hodin je díl k dispozici druhý den ráno. Akutní potřeba dílů je řešena dokonce ještě mimořádnou dodávkou v průběhu dne.

Těmito dvěma variantami je kryto asi 83 % potřebných náhradních dílů.
Naše mateřská firma VSP Auto, s.r.o. zabezpečuje přestavby automobilů pro konkrétní účelové varianty v rozličných technologických oblastech, mezi kterými najdeme údržbu komunikací, stavebnictví, vodohospodářství, svoz komunálního odpadu, energetiku, potravinářství a služby specifických odvětví.